Kategorie

Newsletter

O nás

Dlouho jsem hledala při své profesi porodní asistentky aromaterapeutické produkty, které by víc jak “voněly” mým klientkám. 

Po par letech praxe v porodnictvi jsem se rozhodla vytvorit ojedinelou radu MAMA BABY REMEDIES. Tato rada nabizi přírodní produkty péče o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. 

Všechny výrobky jsou bez syntetických chemických látek, umělých barviv a přidaných aromat. Produkty jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a esenciálních olejů. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně tak, aby podpořil maminky a miminka v prenatální a postnatální fázi. Mama Baby Remedies Vás podpoří v úžasné cestě za mateřstvím a nabízí relaxační prožitek a přípravu na porod miminka.

Radu olejíčků, balzámů a dalších kvalitních, přírodních cajovych směsí naleznete pod názvem: MAMA BABY REMEDIES

MAMA BABY TEA - ve spolupráci se specialistkou z oboru bylinek a přírodního lékařství jsem se Vám rozhodla nabídnout ucelenou řadu čajových přírodních směsí, vhodných hlavně pro těhotné ženy a maminky po porodu. Opět neřešíme těmito čaji pouze chuť a aroma zážitek při popíjení čaje, ale hlavně účinky.

“jsem zastáncem přirozeného těhotenství, porodu a to za podpory především produktů, které na tomto e-shopu nabízíme”

Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky, RPA
registrovana porodní asistentka