Kategorie

Newsletter

Dodání a platba

  1. Zboží, objednané na základě závazné a potvrzené objednávky bude kupujícímu expedováno následující den ode dne potvrzení o doručení objednávky.
  2. Lhůta uvedená v odst. 1 nemusí být dodržena v případě, že objednané zboží nemá prodávající skladem, o čemž je prodávající povinen kupujícího neprodleně informovat, včetně oznámení o předpokládaném termínu doručení zboží kupujícímu.

  3. Zboží bude doručeno kupujícímu na základě kupujícím zvolené přepravy, dle zaslané závazné objednávky. Způsob a cena dopravy je uvedena v objednávkovém formuláři. V případě, že si kupující přeje osobní odběr produktu v sídle prodávajícího, tak ho prodávající vyzve k odběru zboží telefonicky nebo e-mailem podle údajů na objednávce a to nejpozději do jednoho pracovního dne od splnění výše uvedené podmínky pro dodání zboží. Kupující se tak zavazuje odebrat zboží v sídle prodávajícího:
    Mama Baby Studio, adresa U Studánky 32, Praha 7-Bubeneč, 170 00.
  4. V případě, že kupující zboží nepřevezme, nebo se mu jej nepodaří doručit, má se za to, že má se za to, že prodávající odstoupil od smlouvy.
  5. Za místo dodání zboží je považována adresa, kterou kupující uvede v závazné objednávce pod názvem „adresa pro doručení zboží“.

  6. Zásilka se zbožím vždy obsahuje také daňový doklad a je-li to obvyklé, pak i záruční list nebo návod k použití.

Způsob doručení

POŠTOU (+99.00 KČ)

Způsob platby

PROFORMA FAKTUROU
Zboží expedováno do týdne po připsání částky na účet.