O nás

Můj příběh

 
Jako malá jsem svému dědečkovi doktorovi farmacie pomáhala v jeho laboratoři dotvářet léčivé balzámy, krémy, roztoky, oleje a další “lektvary” pro jeho nejmenší pacienty:). Z toho se v dospělosti stala vášen pro západní směr celostní přírodní medicíny a tradice přírodního léčitelství. To už byl jen krůček v mé praxi porodní asistentky pro tvorbu aromaterapeutických produktů pro nastávající maminky a miminka.
 
Po pár letech praxe v porodnictví jsem se rozhodla vytvořit ojedinělou řadu MAMA BABY REMEDIES. Tato řada nabízí přírodní produkty péče o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. 
 
Všechny výrobky jsou bez syntetických chemických látek, umělých barviv a přidaných aromat. Produkty jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a esenciálních olejů. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky, vyroben za účasti magistra v lékárně, konzultován s pediatrem a aromaterapeutem tak, aby podpořil maminky a miminka v prenatální a postnatální fázi. Mama Baby Remedies Vás podpoří v úžasné cestě za mateřstvím a nabízí relaxační prožitek a přípravu na porod miminka.
 
Řadu olejíčků, balzámů a dalších kvalitních, přírodních čajových směsí naleznete pod názvem: MAMA BABY REMEDIES
 
Ve spolupráci se specialistkou z oboru bylinek a přírodního lékařství jsem se Vám rozhodla nabídnout ucelenou řadu čajových přírodních směsí, vhodných hlavně pro těhotné ženy a maminky po porodu. Opět neřešíme těmito čaji pouze chuť a aroma zážitek při popíjení čaje, ale hlavně účinky.
 
“jsem zastáncem přirozeného těhotenství, porodu a to za podpory především produktů, které na tomto e-shopu nabízíme”
 
 
Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky, RPA
registrovaná porodní asistentka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení