O nás

Můj příběh

 
Jako malá jsem svému dědečkovi doktorovi farmacie pomáhala v jeho laboratoři dotvářet léčivé balzámy, krémy, roztoky, oleje a další “lektvary” pro jeho nejmenší pacienty:). Z toho se v dospělosti stala vášen pro západní směr celostní přírodní medicíny a tradice přírodního léčitelství. To už byl jen krůček v mé praxi porodní asistentky pro tvorbu aromaterapeutických produktů pro nastávající maminky a miminka.
 
Po pár letech praxe v porodnictví jsem se rozhodla vytvořit ojedinělou řadu MAMA BABY REMEDIES. Tato řada nabízí přírodní produkty péče o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. 
 
Všechny výrobky jsou bez syntetických chemických látek, umělých barviv a přidaných aromat. Produkty jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a esenciálních olejů. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky, vyroben za účasti magistra v lékárně, konzultován s pediatrem a aromaterapeutem tak, aby podpořil maminky a miminka v prenatální a postnatální fázi. Mama Baby Remedies Vás podpoří v úžasné cestě za mateřstvím a nabízí relaxační prožitek a přípravu na porod miminka.
 
Řadu olejíčků, balzámů a dalších kvalitních, přírodních čajových směsí naleznete pod názvem: MAMA BABY REMEDIES
 
Ve spolupráci se specialistkou z oboru bylinek a přírodního lékařství jsem se Vám rozhodla nabídnout ucelenou řadu čajových přírodních směsí, vhodných hlavně pro těhotné ženy a maminky po porodu. Opět neřešíme těmito čaji pouze chuť a aroma zážitek při popíjení čaje, ale hlavně účinky.
 
“jsem zastáncem přirozeného těhotenství, porodu a to za podpory především produktů, které na tomto e-shopu nabízíme”
 
 
Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky, RPA
registrovaná porodní asistentka
Zpět do obchodu